Prosta i dobra. Aplikacja Sticky Notes dołączy do iOS, Androida i… OneNote

Prosta i dobra. Aplikacja Sticky Notes dołączy do iOS, Androida i… OneNoteDo tego momentu nie było stuprocentowej pewności, że Microsoft postanowi oddać Sticky Note także użytkownikom Androida oraz iOS. Niemniej, można było spekulować, że i tak do tego dojdzie: w ostatnim czasie Android i iOS stały się bardzo atrakcyjnymi dla giganta kanałami dystrybucji swoich rozwiązań. Można rzec nawet, że ekosystem Microsoftu stał się wieloplatformowy, ponad podziałami. W sumie, to Redmond innego wyjścia zwyczajnie nie miało.
Reza Jooyandeh z Microsoftu uciął wszelkie spekulacje i przekazał użytkownikom dobrą wiadomość – Sticky Notes pojawi się nie tylko na Androidzie oraz iOS, ale także w OneNote. Wcześniej natomiast niektórzy uczestnicy programu Windows Insider mogli przetestować integrację „karteczek” z Outlookiem.

Sticky Notes has a big heart ! Apart from @Windows10, you will soon find your @StickyNotes on #OneNote, #Outlook, #Android and #iOS. Stay tuned for more details and happy note-taking, everyone! pic.twitter.com/UbETG8qubV
— Reza Jooyandeh (@RezaJooyandeh) October 8, 2018

Kiedy możemy spodziewać się Sticky Notes na iOS i Androidzie? Cóż, soon
O ile mamy jednoznaczne potwierdzenie tego, że Sticky Notes wyląduje na platformach Google i Apple, tak Microsoft nie podzielił się z nami jednak żadnym timeline’em dotyczącym ostatecznego wprowadzenia tego rozwiązania. Niemniej, można spodziewać się, że gigantowi nie zajmie zbyt długo odpowiednie przygotowanie tych programów – bardzo prawdopodobne jest również to, że Microsoft już ma gotowe aplikacje – musi je jedynie dopracować. To kolejny element ekosystemu firmy, który dołączy do grona „eksportowanych” produktów. I bardzo dobrze, bo dotychczasowe próby Microsoftowi wychodziły naprawdę dobrze.
Microsoft na Antyweb. Sprawdź co nowego w Redmond!
Nowa wersja Outlook.com. Sprawdź jak ją włączyć!
Windows w chmurach. Takich „okienek” jeszcze nie było
Surface Pro 6 – czyli nuuuuudaaaaaaa
The post Prosta i dobra. Aplikacja Sticky Notes dołączy do iOS, Androida i… OneNote appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/sticky-notes-android-ios/

%d bloggers like this: