Recenzja Motorsport Mobile Manager 3. To najlepszy wybór dla fanów wyścigów na smartfony

Recenzja Motorsport Mobile Manager 3. To najlepszy wybór dla fanów wyścigów na smartfonyInformacje o Motosport Mobile Manager 3:
dostępna w App Store i Sklepie Play,
wymagania techniczne: iOS 11 lub nowszy, Android – brak dokładnych wytycznych, zależy od urządzenia,
cena: 18,99 złotych,
mikrotransakcje: obecne.
Przetestowana na: Honor 10 (Kirin 970 z ARM Mali G72MP12, 4 GB RAM), Samsung Galaxy Note 5 (Exynos 7420 z ARM Mali T760MP8, 4 GB RAM), Motorola Moto G5S Plus (Snapdragon 625, Adreno 506, 3 GB RAM), Xiaomi Redmi Note 5A (Snapdragon 425, Adreno 308, 2 GB RAM).
Wczuwając się po innej stronie toru
Lwia część produkcji poświęconych sportom motorowych przedstawia życie kierowcy. To naturalne, ponieważ większość osób jednak woli ścigać się z innymi, testując kolejne pojazdy, pobijając swoje rekordy i tak dalej. Do tego wszystkiego gry mobilne nie mogą stawiać na szczególny realizm. Wynika to z braku najlepszego możliwego kontrolera, czyli kierownicy, a do tego powinny działać na większości urządzeń, co już nakłada poważne ograniczenia na twórców. W temacie czystego  rywalizowania na pewno warto wspomnieć o czysto arcade’owym Asphalt 8 i jego rodzeństwie, a przy bardziej wymagających Real Racing 3. Na dobrą sprawę jednak tu prym wiodą produkcje stawiające na pierwszym miejscu frajdę z jazdy.

źródło : https://antyweb.pl/motorsport-mobile-manager-3-recenzja-test-opinia/

%d bloggers like this: