Revolut chce zacząć zarabiać w Polsce, wprowadza nową usługę w płatnych kontach

Revolut chce zacząć zarabiać w Polsce, wprowadza nową usługę w płatnych kontachZdecydowana większość z tych 300 tysięcy użytkowników w Polsce, to darmowe konta w Revolut, aby zachęcić ich do aktywowania płatnych kont zaczynają wprowadzać usługi, niedostępne w darmowej opcji.
Pierwszą z nich jest dostęp do 1000 saloników lotniskowych dla posiadaczy kart Premium i Metal, co powinno przydać się osobom wyjeżdżającym teraz na zimowe ferie za granicę.
Karol Sadaj, country manager Revolut w Polsce:
Revolut zarabia na płatnych planach Premium i Metal oraz ofercie dla firm, czyli Revolut for Business. Chcemy stale zwiększać wartość płatnych planów, tak by zachęcały użytkowników by weszli z nami na wyższy poziom. Od stycznia Revolut oferuje dostęp do saloników lotniskowych. Chcemy sprawdzić, czy jest to opcja, która wzbudzi zainteresowanie polskich użytkowników i być może dalej ją rozwijać.

Jak skorzystać z tej usługi? Wystarczy w aplikacji skorzystać z opcji LoungeKey Pass i wyszukać dostępny na danym lotnisku salonik, oraz jego godziny otwarcia. W przypadku, gdy zechcemy z niego skorzystać, generujemy kod QR, który pokazujemy przy wejściu i możemy zacząć korzystać (po uiszczeniu opłaty £25, posiadacze kart Metal mają jedno wejście darmowe) z lokalnego airport lounge. Możliwe jest też przesyłanie kodu QR w ramach aplikacji znajomym czy rodzinie.
Warto też nadmienić, iż nowa usługa została zaprojektowana i wdrożona przez zespół programistów z centrum Revolut w Krakowie. Pracuje już w nim 400 osób, ale nadal poszukują nowych, zwłaszcza developerów do projektowania nowych rozwiązań w swojej aplikacji.
Źródło: Revolut.
The post Revolut chce zacząć zarabiać w Polsce, wprowadza nową usługę w płatnych kontach appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/revolut-chce-zaczac-zarabiac-w-polsce-wprowadza-nowa-usluge-w-platnych-kontach/

%d bloggers like this: