Rodzina T-Mobile – najbardziej elastyczna oferta grupowa

Rodzina T-Mobile – najbardziej elastyczna oferta grupowaDo tej pory był jednak z nimi pewien problem, a mianowicie oferty rodzinne dostępne były jedynie przy nowych umowach czy przedłużeniowych. W sytuacji kiedy mieliśmy już podpisaną umowę z operatorem, a w trakcie jej trwania chcieliśmy kogoś z rodziny do niej dokooptować nie było takiej opcji u większości operatorów.
W nowej elastycznej ofercie dla rodzin T-Mobile rozwiązuje ten problem, pozwalając na dowolną konfigurację grupy, w dowolnym czasie. Co oznacza, że w każdej chwili możemy do naszej grupy kogoś dołączyć czy odłączyć z różnych względów, a rabaty automatycznie się przeliczą na naszym koncie w zależności od aktualnej liczby osób, które są w grupie.
Frederic Perron, Członek Zarządu T‑Mobile Polska odpowiedzialny za rynek B2C:
Konieczność podpisania kilku umów jednocześnie stanowi istotną barierę. Brakuje także możliwości elastycznego „dowiązywania” do już istniejących kontraktów nowych, w każdej chwili, gdy zaistnieje taka potrzeba. W praktyce więc różni członkowie rodziny mają umowy u różnych operatorów, płacą stawki za kontrakty indywidualne a próby skonsolidowania tych umów często kończą się fiaskiem ze względu na różne czasy obowiązywania umów. Branża telekomunikacyjna była do tej pory zbyt konserwatywna w konstruowaniu ofert dla rodzin, nie potrafiła odpowiedzieć na ich zmieniające się potrzeby. Dlatego postanowiliśmy znaleźć dla nich lepsze rozwiązanie. W T‑Mobile dla rodzin postanowiliśmy przede wszystkim położyć nacisk na jak największą elastyczność, by zawsze można było skorzystać z maksymalnych rabatów. Ta oferta wzięła się z wprost z chęci likwidacji bariery, którą sygnalizowali klienci. Będziemy w dalszym ciągu bardzo uważnie przyglądać się temu, co mówią i rozwijać naszą ofertę zgodnie z ich oczekiwaniami.
Do jednego numeru głównego można podpiąć aż 10 numerów, a zasada naliczania dla każdego numeru jest niezwykle prosta i klarowna. Bazowym abonamentem tutaj bez telefonu jest abonament za 50 zł, a w ofercie z urządzeniem 70 zł. W każdej z opcji mamy w zestawie nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych.
Przy założeniu, że wykupujemy abonament tylko dla siebie, płacimy 50 zł miesięcznie za powyższy zestaw, gdy znajdziemy kogoś do pary i podłączymy pod nasz numer oba abonamenty zostaną obniżone o 10 zł, a więc łącznie zapłacimy 80 zł, 40 zł za numer. To w przypadku duetu, z kolei przy trzeciej osobie w grupie wszystkie numery płacą o 15 zł mniej za ten sam abonament, a więc 35 zł. I tak już aż do 10 numerów w grupie.

Liczba numerów w grupie
T-Mobile
1 numer
50,00 zł
2 numery
80,00 zł
3 numery
105,00 zł
4 numery
140,00 zł
5 numerów
175,00 zł
Koszt na numer
35,00 zł

 

źródło : https://antyweb.pl/rodzina-t-mobile-najbardziej-elastyczna-oferta-grupowa/

%d bloggers like this: