Rok 2018 obfitował w kinach w naprawdę udane animowane filmy. Oto najlepsze z nich

Rok 2018 obfitował w kinach w naprawdę udane animowane filmy. Oto najlepsze z nichJeśli przegapiliście seanse, specjalnie bym się tym nie martwił. Po kilku miesiącach filmy trafiają na fizyczne nośniki i bez problemu nadrobicie zaległości – sami, albo z dzieciakami.
Oto najlepsze filmy animowane 2018
Mała stopa

Mała Stopa to bez wątpienia jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy film animowany 2018 roku. W naprawdę fajny i zabawny sposób odwraca konwencję opowieści o Yeti, tworząc ze zwykłych ludzi mistyczne stworzenia – pokazując jednocześnie, w jak pięknej harmonii można żyć.
Nie ma tu żenujących żartów, przemocy i nieodpowiednich scen. Są za to sympatyczni bohaterowie, pozytywny przekaz i świetna animacja, która może nie stara się rewolucjonizować gatunku, prezentuje jednak najwyższy poziom – zarówno w warstwie wideo, jak i audio. Jeśli szukacie fajnej “bajki” do obejrzenia z dzieciakami, Mała Stopa będzie w sam raz.
Kaczki z gęsiej paczki

Bardzo ładnie zrealizowana opowieść o gąsiorze Benku, który nie chce rezygnować z wolności i uwielbia podniebne akrobacja. Podczas uskuteczniania powietrznych wygibasów wpada na dwie małe kaczuszki i oddziela je od stada. To początek fajnie opowiedzianej przygody, na którą w związku z kontuzją Benka wszyscy będą musieli wyruszyć pieszo. Zdecydowanie jeden z najładniej zrealizowanych animowanych filmów 2018 roku.
Iniemamocni 2

Kontynuacja dużego animowanego hitu ze stajni Pixara. Superbohaterowie, którzy w codziennym życiu wydają się całkowicie normalni chcą wrócić do pracy – czyli łapania złoczyńców. Na przeszkodzie staje jednak codzienne życie i zwykłe, przyziemne obowiązki. Czy superbohaterska rodzina poradzi sobie również z nimi? O tym przekonacie się oglądając tę świetną animację Disney’a i Pixara.
Młodzi Tytani: Akcja! Film

Kinowa wersja popularnego serialu animowanego o młodych superbohaterach, którym przewodzi Robin. Tym razem zabawna ekipa niezbyt cenionych herosów chce, żeby powstał o niej film. Aby to się jednak stało, muszą znaleźć jakiegoś poważnego złoczyńcę, który wypchnie ich do pierwszego szeregu superbohaterskiej społeczności. Zabawne gagi, ciągła akcja i problemy, z którymi mierzą się też zwykli ludzie. Warto obejrzeć.
Hotel Transylwania 3

Sympatyczna komedia pokazująca w humorystyczny sposób takich tuzów świata horroru, jak Drakula. Bohaterowie tym razem postanowili wybrać się na wakacje, bo przecież odpocząć musi każdy – nawet jeśli jest potworem. Popłynęli więc na rejs luksusowym statkiem, gdzie mogą spędzać czas na przykład opalając się w promieniach księżyca. Drak zakochuje się w pani kapitan, która – jak się później okazuje – skrywa śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę. Fajne kino zarówno dla dzieciaków, jak i dla starszego odbiorcy. Ja bawiłem się bardzo dobrze, a przez praktycznie cały seans uśmiech nie znikał z mojej twarzy.
The Grinch

W 2000 roku oglądaliśmy aktorski film Grinch: Swiąt nie będzie – obraz okazał się ogromnym kinowym sukcesem, zarabiając prawie 350 milionów dolarów. Po 18 latach zdecydowano się na powrót tego specyficznego bohatera , który ponownie zamierza zepsuć święta. Mieszkańcy Ktosiowa oczekują kolejnych śnieżnych świąt, kiedy to będą mogli spotkać się z rodziną i rozpakować prezenty. Nowy Grinch, podobnie jak ten sprzed 18 lat nienawidzi jednak tego okresu i towarzyszącego mu szczęścia,  zrobi więc absolutnie wszystko by je zepsuć.
Tym razem jednak zdecydowano się na klasyczną, kolorową, trójwymiarową animację – dlatego film przeznaczony jest przede wszystkim dla młodszego odbiorcy. Choć podejrzewam, że do kin wybiorą się również starsi widzowie, którzy pamiętają jeszcze obraz z 2000 roku.
Warto również pamiętać, że nowe filmy animowane w 2018 ukazały się nie tylko w kinach, ale również na platformach streamingujących wideo. W tym roku mogliśmy na przykład zobaczyć fajne animacje od Netflix – zarówno w formie filmów, jak i seriali. Netflix to również animacje dla starszego odbiorcy, w tym całkiem bogata biblioteka anime – japońskich filmów i seriali animowanych, które tylko kojarzą się z produkcjami dla najmłodszych. Zdecydowanie więc warto zajrzeć również tam, bowiem niejedno anime będzie lepsze o kinowego hitu z Hollywood.
The post Rok 2018 obfitował w kinach w naprawdę udane animowane filmy. Oto najlepsze z nich appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/najlepsze-filmy-animowane-2018/

%d bloggers like this: