Rusza PRIMUS. Samodzielny kreator kampanii wideo on-line

Rusza PRIMUS. Samodzielny kreator kampanii wideo on-lineNarzędzie PRIMUS pozwala na bezpośrednie i proste, bo składające się z 3-etapowej procedury, zlecenie kampanii wideo z wykorzystaniem zasobów dostarczanych przez TVN Media. Materiały mogą pojawiać się w bogatych treściach grupy TVN i Discovery Polska oraz partnerów Premium TV i Premium Digital (m.in.: Viacom, Edipresse Polska, czy Interia).
Zobacz też: Promocje, więcej reklam i jeszcze więcej reklam. Apple zjada własny ogon?
Platforma  umożliwia reklamodawcom  swobodną  konfigurację i kontrolę zasobów, grup celowych oraz podstawowych wskaźników planowania kampanii wideo. Kreator oparty jest o rozwiązaniach programatyczne, jednak bez konieczności prowadzenia aukcji. PRIMUS dzięki wykorzystaniu demograficznych i behawioralnych danych zbieranych w ramach ekosystemu TVN Media i dynamicznie przeliczanym zasobom pozwala od razu poznać potencjał reklamowy nawet niewielkich kwot inwestowanych w reklamę.PRIMUS pozwala na płatności kartą oraz usługę dla reklamodawców, którzy nie posiadają własnych spotów reklamowych. TVN Media będzie mogło pomóc z przygotowaniem wideo. Docelowo system ma pozwalać użytkownikowi na samodzielne stworzenie spotu wideo weryfikowanego przez system pod względem jakości, poprawności czy bezpieczeństwa przekazu.
Zobacz też: Chrome 71 nie ma litości. Blokowanie reklam na nowym poziomie
Naszym celem jest zwiększenie dostępności oferty reklamowej on-line, szczególnie w kontekście małych i średnich firm. Chcieliśmy także dać reklamodawcom możliwość bezpośredniego kontrolowania swoich kampanii wideo, emitowanych w bezpiecznym środowisku reklamowym. Analizując aktualnie dostępne na rynku platformy zarówno specjalistyczne, jak i te powszechne (np. Facebook Business), postanowiliśmy stworzyć system dla każdego, kto chciałby się zareklamować w player.pl, na stronach tvn24.pl, w mediach regionalnych czy przy treściach kontekstowych. Co więcej, możliwości geolokalizacji platformy PRIMUS pozwalają lokalnym firmom na skorzystanie z naszych bogatych zasobów wideo.
— mówi Maciej Ziąbrowski, Dyrektor ds. Strategii i Badań Produktu Reklamowego TVN Media
Źródło: Informacje prasowe
The post Rusza PRIMUS. Samodzielny kreator kampanii wideo on-line appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/primus-kreator-kampanii-wideo-on-line/

%d bloggers like this: