Samsung chce zawstydzić konkurencję. 5 flagowców koreańskiego koncernu na początku roku

Samsung chce zawstydzić konkurencję. 5 flagowców koreańskiego koncernu na początku rokuSamsung przygotowuje się do prezentacji 3 telefonów marki Galaxy S10. Dwa, bardzo mocne i wyposażone w najnowsze technologie oraz jeden, bardziej budżetowy, skierowany do konsumentów ceniących sobie niezawodność za relatywnie niewielkie pieniądze. Do tego grona dołącza jeszcze Galaxy F z ekranem Infinity Flex, którego prototyp mieliśmy okazję zobaczyć kilka tygodni temu. Dziś docierają do nas informacje o jeszcze jednym smartfonie przygotowywanym przez koreańskiego giganta technologicznego.
Zobacz też: Kolorowy Samsung Galaxy S10 i kolejne informacje o Galaxy F
Wall Street Journal opublikował raport dotyczący strategii Samsunga na początek przyszłego roku, który jednocześnie jest okrągłą, 10. rocznicą istnienia koreańskich smartfonów na rynku. Nowe smartfony Galaxy S10 mają zadebiutować już w lutym 2019 roku. Trzy wspomniane wyżej modele, dwa mocne i jeden budżetowy, to nie wszystko co Samsung ma do zaoferowania. Firma pokaże także czwarty — najbardziej dopracowany i wypchany najnowszymi technologiami smartfon o kodowej nazwie Beyond X.
Zobacz też: As w rękawie Samsunga? Składany smartfon i One UI to dopiero początek
Wyposażony w 6,7-calowy ekran gigant będzie w stanie komunikować się z siecią 5G oraz ma być uzbrojony aż w 6 obiektywów fotograficznych — dwa na przodzie urządzenia oraz 4 usytuowane na tylnej obudowie. Tył najprawdopodobniej wzorowany będzie na rozwiązaniach znanych z Samsung Galaxy A, który także zawierał 4 aparaty — główny, szerokokątny, teleobiektyw oraz odpowiedzialny za głębię.
4 obiektywy w Samsung Galaxy A9

Beyond X do sprzedaży ma trafić kilka miesięcy po premierze flagowych modeli Galaxy S10. Raport wskazuje, że to opóźnienie spowodowane jest rozmowami koreańskiego koncernu z telekomami na temat dostępności technologii 5G na premierę urządzenia. W tym wszystkim nie możemy zapomnieć o tajemnicznym projekcie Galaxy F, z giętkim, składanym ekranem, który ma zostać zaprezentowany w pełnej krasie również za kilka miesięcy. Początek 2019 roku zapowiada się naprawdę interesująco, gdy Samsung odsłoni wszystkie karty.
Źródło: Ars Technica
The post Samsung chce zawstydzić konkurencję. 5 flagowców koreańskiego koncernu na początku roku appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/samsung-galaxy-s10-beyond-x/

%d bloggers like this: