Shadow Warrior 2 za darmo od GOG.com. Bierzcie póki jest okazja, bo warto!

Shadow Warrior 2 za darmo od GOG.com. Bierzcie póki jest okazja, bo warto!Shadow Warrior 2 jest dostępny za darmo na GOG jeszcze przez niespełna dwie doby – akcja kończy się w sobotę 6 października o godzinie 16:00. Normalnie zapłacilibyśmy za niego ponad 150 zł, a więc dość sporo.
Jest to promocja zorganizowana z okazji 10-tych urodzin serwisu. W jej ramach pojawiło się już wcześniej mnóstwo promocji, o których informowaliśmy na naszym serwisie z najlepszymi ofertami – ZeroPLN.

Shadow Warrior 2 to rozbudowany FPS z elementami RPG, który miał swoją premierę w październiku 2016 roku. Za jego stworzenie odpowiada polskie studio Flying Wild Hog, które zdecydowanie stanęło na wysokości zadania. Gra oferuje bowiem bardzo intensywny gameplay, w którym będziemy musieli walczyć z hordami przeciwników wykorzystując do tego setki najróżniejszych broni. Co więcej, każdą z nich możemy modyfikować, co jeszcze bardziej poszerza nasz arsenał. Na tym nie koniec – całość dzieje się na otwartych, dużych mapach, a rozgrywka polega na naprzemiennym wykonywaniu zadań z głównego wątku oraz pobocznych zleceń (które są, rzecz jasna, całkowicie opcjonalne). Sami przyznajcie, że, jak na FPS-a, jest to bardzo złożona produkcja.
Nie można też nie wspomnieć o trybie współpracy, w którym może grać jednocześnie aż 4 graczy. Tutaj dopiero zabawa zaczyna nabierać rumieńców!
Sama marka Shadow Warrior jest dość kultowa, bo debiutowała w 1997 roku (wychodząc spod rąk legendarnego 3D Realms!), a dwie najnowsze produkcje noszące ten tytuł są próbą jej wskrzeszenia. Moim zdaniem, jak najbardziej udaną.
Zresztą – nie wierzcie mi na słowo tylko wpadajcie na GOG i przypisujcie grę do swojego konta. Jestem przekonany, że fani takich nastawionych na widowiskową i totalną rozwałkę produkcji będą zachwyceni!
The post Shadow Warrior 2 za darmo od GOG.com. Bierzcie póki jest okazja, bo warto! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/shadow-warrior-2-za-darmo-od-gog-com-bierzcie-poki-jest-okazja-bo-warto/

%d bloggers like this: