SMSAPI uruchamia z okazji Walentynek darmową bramkę SMS dla cichych wielbicieli

SMSAPI uruchamia z okazji Walentynek darmową bramkę SMS dla cichych wielbicieliOd dziś, na stronie walentynki.smsapi.pl możecie zostawić miłosną wiadomość (140 znaków) dla swojej wybranki/wybranka, opatrzyć ją zdjęciem lub klipem muzycznym, a SMSAPI dostarczy ją 14 lutego pod wskazany numer.
Andrzej Ogonowski z SMSAPI:
Cichy wielbiciel lub wielbicielka mogą być spokojni, że ich walentynkowy SMS zostanie odczytany. Dziewięć na dziesięć osób nie ma w telefonie żadnych nieodebranych SMS-ów, a większość odczytuje je w ciągu pięciu minut. Choć SMS kojarzony jest głównie z tekstem, to posiada on także inne możliwości. Z naszej specjalnej bramki można więc wysłać wiadomość z dołączonym obrazkiem lub muzycznym klipem.

To dobry pomysł na przełamanie pierwszych lodów, ale warto też w przygotowanej wiadomości zostawić jakąś wskazówkę naprowadzającą wybraną osobę na właściwego nadawcę. Może to być na przykład link do naszego profilu na jednym z portali społecznościowych lub adres e-email.
Fakt, że wysyłka nie jest automatyczna, nie należy się spodziewać jakiegoś zaspamowania numerów telefonów anonimowymi SMS-ami, o co się obawiałem czytając sam nagłówek informacji przesłanej nam przez SMSAPI.
Nie było w niej natomiast niczego o tym, co się stanie później z pozostawionymi numerami telefonów. Dlatego dopytałem u źródła, poinformowali mnie, że bardzo dbają o przestrzeganie RODO i zapewniają, że żadne numery po tej akcji nie będą nigdzie przechowywane i zostaną skasowane z listy wysyłkowej. Na pytanie dlaczego nie ma regulaminu tej akcji, przekazano mi informacje, że z uwagi, iż dane nie będą przetwarzane ani przechowywane później, prawo nie wymaga sporządzania regulaminu.
Źródło: SMSAPI.
The post SMSAPI uruchamia z okazji Walentynek darmową bramkę SMS dla cichych wielbicieli appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/darmowa-bramka-sms-dla-cichych-wielbicieli/

%d bloggers like this: