Sony Xperia XZ4 już bez tajemnic. Wyciekła specyfikacja

Sony Xperia XZ4 już bez tajemnic. Wyciekła specyfikacjaW ubiegłym tygodniu byliśmy świadkami wycieku renderów Sony Xperia XZ4. Jeśli smartfon faktycznie będzie tak wyglądał nie dostaniemy kopii poprzedniego modelu. Z jednej strony szkoda – mi akurat wygląd XZ3 się podobał. Z drugiej dobrze, że dział designu nie spoczywa na laurach. Korzystając z okazji zapraszam do mojej recenzji.

Wygląd to jedno, tym razem jednak do sieci wyciekła rzekoma specyfikacja Sony Xperia XZ4 i jeśli to prawda, smartfon technicznie nie będzie miał już zbyt wielu tajemnic. Tym bardziej jestem ciekawy co w takim wypadku pokaże Sony przy okazji premiery urządzenia – podejrzewam, że jakieś usprawnienia lub nowości jeśli chodzi o oprogramowanie. A prawie za każdym razem mają co pokazać – a to super-slow motion, które zrobiło na mnie duże wrażenie podczas swojej premiery czy całkiem sympatyczny skaner obiektów 3D.
Specyfikacja Sony Xperia XZ4
Jeśli chodzi o specyfikację Sony Xperia XZ4 raczej trudno o niespodzianki – to flagowiec z Androidem, więc korzysta z układów właściwych również dla innych smartfonów. XZ4 dostanie Snapdragona 855 i prawdopodobnie modem Snapragon X50, obsługujący 5G. Do tego 6GB pamięci RAM w połączeniu z 64GB lub 256GB pamięci wewnętrznej – oczywiście w zależności od tego na jaki model się zdecydujecie. Na starcie Android 9 Pie, do tego bateria o pojemności 3900 mAh – czyli trochę więcej niż poprzedni model.
Zakrzywiony ekran zniknie, na jego miejsce wskoczy płaskie 6,55 cala produkcji LG, do tego z proporcjami 21:9. Sony oczywiście nie potwierdziło tej specyfikacji – ba, w ogóle nie zapowiedziało jeszcze telefonu. Jednak patrząc na półroczny cykl wydawniczy nowych Xperii (luty – MWC, wrzesień IFA) jest więcej niż pewne, że już na początku roku, w Barcelonie, pokaże swojego nowego flagowca.
Ja po testach Xperii XZ3 jestem bardzo ciekawy nowego smartfona Sony i podoba mi się w jaką stronę zmierzają ich urządzenia. Doceniam też ignorowanie mody na notcha, czy nadchodzącego trendu na dziurkę w ekranie.
źródło
The post Sony Xperia XZ4 już bez tajemnic. Wyciekła specyfikacja appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/sony-xperia-xz4-specyfikacja/

%d bloggers like this: