Sprawdziliśmy, w której submarce „wielkiej czwórki” znajdziecie najlepszą ofertę na kartę

Sprawdziliśmy, w której submarce „wielkiej czwórki” znajdziecie najlepszą ofertę na kartęSubmarki naszych telekomów, to jak wiecie taka „poczekalnia” dla klientów, którzy uciekli z ofert abonamentowych. Mają korzystniejszą ofertę niż firma matka – to plus dla uciekających, a operator zatrzymuje klienta w swoich strukturach i dalej zlicza go w liczbie własnych klientów – plus dla operatora.
Najlepsze oferty w tych submarkach dostępne są w abonamentach z miesięcznym okresem wypowiedzenia, i im zwykle poświęcam dużo uwagi w swoich zestawieniach, dziś sprawdźmy jednak czy może i oferty na kartę u tych submarek warte są uwagi.
Oferta na kartę w Heyah
Submarka T-Mobile Heyah ma jeden pakiet doładowania za 25 zł, który pozwala na korzystanie z nielimitowanych rozmów stacjonarnych i komórkowych, nielimitowanych wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Aktualnie obowiązuje u nich promocja dla nowych klientów, którzy przez pierwszy miesiąc mogą korzystać z usług za połowę ceny. Natomiast klienci, którzy przenoszą numer dostają pierwszy miesiąc za 0 zł, drugi za 12,50 zł, a dopiero od trzeciego miesiąca płacą pełną stawkę – 25 zł miesięcznie.

Oferta na kartę w nju mobile
Submarką Orange jest nju mobile, który to dość mocno skrywa na swojej stronie głównej ofertę na kartę, ułatwię Wam dotarcie do niej – znajdziecie ją pod tym linkiem. Najciekawsza opcja, to ta za 29,00 zł, w której dostępne są nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y/MMS-y oraz 10 GB transferu danych, ale to tylko na początek, po dwóch latach będziecie mieli tu 30 GB, dzięki usłudze im dłużej tym lepiej. Usługa ta dostępna jet też w ofercie na abonament z miesięcznym okresem wypowiedzenia, najwyraźniej działa tez dobrze w ofertach na kartę, zatrzymując klientów, którzy nie chcą tracić zdobytych już dodatkowych gigabajtów.

Oferta na kartę w Plush
Plush, submarka Plusa, ma pakiet, który może się równać z pozostałymi w zestawieniu za 25 zł, który pozwala na korzystanie przez cały miesiąc z nielimitowanych rozmów stacjonarnych i komórkowych, nielimitowanych wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Bonusem będzie tu darmowy transfer danych podczas korzystania z Facebooka, Messengera, Instagrama oraz z WhatsApp.

Oferta na kartę w Red Bull Mobile
Ostatnia z submarek, to ta od Play – Red Bull Mobile na kartę – tutaj również mamy nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych. Jednak dzięki bonusowi uzależnionym od kwoty doładowania, w przypadku doładowania w kwocie 30 zł, dostaniemy dodatkowo 10 GB, razem mamy więc 20 GB w miesiącu.

Tabelka porównawcza
Jako, że w każdej opcji mamy dostępny pełen no limit na rozmowy i wiadomości możemy ten fakt pominąć w tabelce porównawczej.

Heyah na kartę
Nju mobile na kartę
Plush na kartę
RBM na kartę
doładowanie
25,00 zł
29,00 zł
25,00 zł
30,00 zł
transfer danych
10 GB
10 GB
10 GB
10 GB
bonus
brak
20 GB
„społecznościówki”
10 GB
promocja
jest
brak
brak
brak
lejek
16 kb/s
64 kb/s
32 kb/s
32 kb/s

 
Jeśli za główne kryterium wyboru weźmiemy cenę, możemy wybierać pomiędzy Plushem a Heyah, jak widać powyżej wybór ten nie będzie trudny, oferty są identyczne, w Plushu mamy jednak darmowy transfer do „społecznościówek”, co miesiąc, w Heyah jedynie jednomiesięczną promocję. Natomiast, jeśli zależy Wam na większym transferze danych, warto uzbroić się w cierpliwość i wybrać nju mobile, po dwóch latach będziecie mieli u nich 30 GB, a 20 GB, czyli tyle ile od razu w Red Bull Mobile, już po pół roku i o złotówkę taniej.
The post Sprawdziliśmy, w której submarce „wielkiej czwórki” znajdziecie najlepszą ofertę na kartę appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/oferty-na-karte-submarki/

%d bloggers like this: