Subskrybenci cyfrowej oferty Gazety Wyborczej od dziś z ciekawymi bonusami

Subskrybenci cyfrowej oferty Gazety Wyborczej od dziś z ciekawymi bonusamiAgora może pochwalić całkiem dobrymi wynikami cyfrowej prenumeraty Wyborczej, jeszcze na koniec 2017 roku było to 133 tys. prenumeratorów, ale już w perspektywie do 2022 roku ma ich być prawie dwa razy więcej.
Jerzy Wójcik, wydawca Gazety Wyborczej:
2019 to kluczowy rok w konsekwentnej cyfrowej transformacji „Gazety Wyborczej”, której 30-lecie będziemy świętować już niebawem. Od kilku miesięcy obserwujemy znaczne zwiększenie zainteresowania treściami dziennika w internecie, co ma swoje odzwierciedlenie zarówno w ruchu na Wyborcza.pl i zaangażowaniu odbiorców serwisu, jak i w wynikach sprzedaży prenumeraty cyfrowej. Chcemy, żeby serwis Wyborcza.pl oferował nie tylko dziennikarstwo najwyższej próby i poczucie przynależności, ale także wygodę i przyjemność korzystania, dlatego wprowadzamy kolejne udogodnienia dla naszych subskrybentów.
Dzisiejsze nowości powinny pomóc nakręcić ten wynik. Od dziś, poza dostępem do serwisów Wyborczej subskrybenci każdego z dostępnych pakietów będą mogli korzystać za darmo z płatnej wersji aplikacji gazety na Androidzie i iOS. Ponadto będą mogli przeglądać w czytniku pełne wydanie papierowe Gazety Wyborczej, z poziomu którego będą mogli udostępniać teksty znajomym, bez prenumeraty.

Natomiast w przypadku samego pakietu Premium, jego subskrybenci uzyskają dodatkowo dwie prenumeraty dla bliskich sobie osób – tak więc przy płatności cyklicznej koszt na jedną osobę wyniesie niespełna 10,00 zł.
Danuta Breguła, dyrektor ds. strategii i rozwoju online Gazety Wyborczej:
Wobec rosnącego grona czytelników cyfrowej „Gazety Wyborczej”, którzy zdecydowali się na prenumeratę, czujemy szczególne zobowiązanie – w oparciu o ich komentarze, listy i sugestie udoskonalamy serwis, zarówno w obszarze treści, jak i rozwiązań technicznych. Zmiany wprowadzone tym razem koncentrują się wygodzie korzystania z cyfrowych materiałów – stąd dodanie nielimitowanego dostępu do aplikacji „Wyborczej” do każdego pakietu. Wielu czytelników ceni sobie możliwość przejrzenia porannego wydania „Gazety Wyborczej” w wersji jak z kiosku, dlatego od teraz dajemy im taką możliwość na Wyborcza.pl. Natomiast pakiet Wyborcza Premium zawiera dwa dodatkowe dostępy dla bliskich, pozwalając np. na podzielenie się rachunkiem za prenumeratę jak w przypadku Netflixa czy Spotify.
Płatności za oba pakiety uzależnione są od wersji subskrypcji, w przypadku wykupienia miesięcznej jej koszt wynosi 25,00 zł za wersję podstawową i 39,00 zł za wersję premium. Jeśli z kolei zdecydujemy się na subskrypcję cykliczną jej koszt zostaje obniżony do odpowiednio 19,90 i 29,90 zł. Widać więc, że sporo osób przerzuci się na wersję premium, zwłaszcza jeśli mają w rodzinie czy wśród znajomych osoby, które również wykupuję prenumeratę Wyborczej.
Źródło: Agora.
The post Subskrybenci cyfrowej oferty Gazety Wyborczej od dziś z ciekawymi bonusami appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/subskrybenci-cyfrowej-oferty-gazety-wyborczej-od-dzis-z-ciekawymi-bonusami/

%d bloggers like this: