Szukacie oferty u naszych operatorów poniżej 10 zł miesięcznie? Są takie, oto ich lista

Szukacie oferty u naszych operatorów poniżej 10 zł miesięcznie? Są takie, oto ich listaOstatnio pisałem na Antyweb o tym, że operatorzy z „wielkiej czwórki” odbili się już od ściany ciągłego obniżania cen swoich usług i szukają sposobu na zwiększenie dochodów z tego tytułu. Wiadomo, że rosną im koszty, czeka ich wdrożenie 5G, a więc rozbudowa i unowocześnienie własnej infrastruktury.
Inaczej jest z operatorami wirtualnymi, bez infrastruktury i dużych kosztów obsługi klientów, mogą sobie pozwolić więc na w miarę dowolne obniżanie cen, w niektórych przypadkach wręcz dramatyczne, czyli poniżej 10,00 zł miesięcznie. Zebraliśmy je dla Was w jednym miejscu.
Tania oferta w a2mobile
Tradycyjnie, zaczynamy nasze zestawienie alfabetycznie, ale też od operatora, który ma ofertę wręcz skrojoną dla takich klientów, którzy korzystają w ograniczony sposób ze smartfona, czyli albo tylko dzwonią, albo tylko esemesują lub tylko korzystają z sieci. W każdym takim przypadku mogą zwyczajnie wybrać interesujący pakiet i korzystać tylko z tego za co płacą. Koszt? 9,90 zł. W każdym pakiecie mamy dodatkowo aktywowaną opcję darmowego transferi dla aplikacji społecznościowych, bezpłatną aplikację Wi-Fi Calling i rok ważności konta.

Tania oferta w Lajt mobile
W przypadku tego operatora nagnę trochę zasady i pokażę jedną ofertę, która w końcowym rozrachunku przekroczy nieznacznie kwotę 10,00 zł, ale nie sposób ją pominąć w takim zestawieniu, pełny no limit na rozmowy i wiadomości i 10 GB za nieco ponad 13 zł… Druga oferta lajt mobile w tym w zestawieniu to nielimitowane rozmowy do wszystkich za 9,99 zł.

Operator
a2mobile rozmowy
a2mobile wiadomości
a2mobile internet
lajt mobile „10”
lajt mobile „7”
Rozmowy komórkowe
nielimitowane
płatne
płatne
nielimitowane
nielimitowane
Rozmowy stacjonarne
nielimitowane
płatne
płatne
nielimitowane
nielimitowane
SMS
płatne

płatne
nielimitowane
płatne
MMS
płatne

płatne
nielimitowane
płatne
Transfer
płatne
płatne
5GB do 15 GB
10 GB
płatne
Abonament
9,90 zł
9,90 zł
9,90 zł
13,30 zł
9,99 zł

 
Tania oferta w OTVARTA
Kolejny operator z tanim pakietem to Otvarta, jednak w tym przypadku nie ma co liczyć na nielimitowane rozmowy czy wiadomości, te ostatnie są płatne a rozmowy na stacjonarne i komórkowe ograniczone są do 60 minut miesięcznie. Transfer danych natomiast ma limit ustawiony na 0,5 GB chyba, że przenosicie numer to na zawsze dostaniecie 2 GB. Można też dokupić tu pakiet 50 SMS-ów za 3,50 zł.

Tania oferta w Plush
W zestawieniu znalazł się jeden z przedstawicieli submarek naszych operatorów z „wielkiej czwórki” Plush z pakietem za 10,00 zł, w ramach którego możecie korzystać z nielimitowanych wiadomości SMS/MMS i 1 GB transferu danych. Rozmowy płatne.

Tania oferta w Virgin Mobile
W Virgin Mobile znajdziecie 2 pakiety poniżej 10,00 zł, ale również jak w przypadku Otvarta mają one swoje ograniczenia w postaci limitów bezpłatnych rozmów i wiadomości oraz małe paczki danych. Niemniej podejrzewam, że to i tak będzie wystarczające dla wielu użytkowników smartfonów.

Operator
OTVARTA
Plush
Virgin Mobile
Virgin Mobile
Rozmowy komórkowe

60 minut

płatne

30 minut

300 minut

Rozmowy stacjonarne
płatne
SMS
płatne
nielimitowane
30 SMS-ów
300 SMS-ów
MMS
płatne
nielimitowane
płatne
płatne
Transfer
0,5 GB/2 GB
1 GB
300 MB
1 GB
Abonament
7,99 zł
10,00 zł
3,00 zł
9,00 zł

 
Jak widać, trochę tego jest na rynku, jest więc z czego wybierać. Najlepszą pozycją wydaje się tutaj Lajt mobile, ale dla wielu potencjalnych klientów przeszkodą będzie ograniczenie czasowe, po pół roku wchodzi już „normalna” opłata. Osobiście więc uważam, że najbardziej elastyczną ofertę dla klientów z mniejszym zapotrzebowaniem na pełne nolimity ma a2mobile.
The post Szukacie oferty u naszych operatorów poniżej 10 zł miesięcznie? Są takie, oto ich lista appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/szukacie-oferty-u-naszych-operatorow-ponizej-10-zl-miesiecznie-sa-takie-oto-ich-lista/

%d bloggers like this: