T-Mobile pokazał właśnie lepszą ofertę rodzinną od Play

T-Mobile pokazał właśnie lepszą ofertę rodzinną od PlayTo jedna wada, którą poruszyłem w osobnym wpisie, w którym to dzieliłem się z Wami swoją wizją idealnej oferty rodzinnej. Drugą jest fakt, że w ofercie Play Pokolenia, umowa podpisywana jest na minimum 5 numerów, więc jeśli w jakichś losowych okolicznościach, ktoś przestanie płacić za swój numer lub odłączy się od grupy, musimy płacić za ten numer do końca umowy, ewentualnie szukać kolejnej osoby, która chciałaby dołączyć i uzupełnić stan grupy.
T-Mobile ogłosił własnie nową ofertę rodzinną, która w zasadzie eliminuje obydwa te problemy. Do grupy możemy dołączyć w każdym momencie trwania umowy, jak i odłączyć dany numer, który na przykład przestał regulować swoje miesięczne zobowiązania, a przysługujące rabaty naliczać się będą automatycznie.
Frederic Perron, Członek Zarządu T‑Mobile Polska odpowiedzialny za rynek B2C:
Konieczność podpisania kilku umów jednocześnie stanowi istotną barierę. Brakuje także możliwości elastycznego „dowiązywania” do już istniejących kontraktów nowych, w każdej chwili, gdy zaistnieje taka potrzeba. W praktyce więc różni członkowie rodziny mają umowy u różnych operatorów, płacą stawki za kontrakty indywidualne a próby skonsolidowania tych umów często kończą się fiaskiem ze względu na różne czasy obowiązywania umów. Branża telekomunikacyjna była do tej pory zbyt konserwatywna w konstruowaniu ofert dla rodzin, nie potrafiła odpowiedzieć na ich zmieniające się potrzeby. Dlatego postanowiliśmy znaleźć dla nich lepsze rozwiązanie.
Jakie ceny i rabaty w nowej ofercie rodzinnej T-Mobile? W przypadku, gdy podpinamy dwa numery w jedną grupę rabat dla każdego numeru wynosi 10 zł, czyli łącznie 20 zł na grupę. W sytuacji, gdy podłączamy 3 lub więcej numerów rabat ten wynosi już 15 zł na numer. Tak więc w standardowej ofercie T-Mobile bez telefonu za 50 zł (nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane SMS-y/MMS-y oraz 10 GB transferu danych, później prędkość spada do 1 Mb/s), w opcji z 5 numerami zapłacimy po 35 za numer, razem 175 zł.
Z tym, że podobnie jak w Play, każdy numer może płacić za siebie. Łącznie do takiej jednej umowy rodzinnej (pod jednym numerem PESEL) może dołączyć do 10 numerów, czyli również podobnie jak w Play, jednak bez opisanych wyżej i w poprzednim moim wpisie wad.
Oferta dostępna ma być od jutra we wszystkich kanałach sprzedaży.
Źródło: T-Mobile.
The post T-Mobile pokazał właśnie lepszą ofertę rodzinną od Play appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/t-mobile-oferta-rodzinna/

%d bloggers like this: