Takiego rewelacyjnego startu nie spodziewał się chyba nikt. W Apex Legends zagrało już 25 milionów osób!

Takiego rewelacyjnego startu nie spodziewał się chyba nikt. W Apex Legends zagrało już 25 milionów osób!25 milionów graczy Apex Legends
Podobno battle royale się już skończyło, tort został pokrojony i nikt nie jest w stanie tego zmienić. Cóż, tak mówiono – wskazując, że szanse może mieć jedynie Battlefield. Tymczasem Respawn pokazało swoje battle royale w uniwersum Titanfall, ale bez mechów i…ludzie zaczęli ściągać tę darmową produkcję na potęgę, spędzając przy niej długie godziny. Kompletnie się temu nie dziwię, sam gram ostatnio tylko w Apex Legends, przy czym nadmienię, że najlepiej bawię się nie na PC gdzie zaczynałem swoją przygodę z grą, ale na PlayStation 4. Sterowanie na padzie zrobiono rewelacyjnie, a i nikt nie skacze tu tak dużo jak na komputerze.

Vince Zampella, szef studia Respawn pochwalił się właśnie na Twitterze 25 milionami graczy w Apex Legends.

Been waiting all day to tell you this madness… @PlayApex hit 25 million players this morning. Read more about it at the link below. Remember we have Season One starting in March and more surprises coming. https://t.co/gwj1sZSQnY
— Vince Zampella (@VinceZampella) February 11, 2019

Oczywiście chodzi o 25 milionów osób, które zagrały, a nie aktywnych graczy – co nie zmienia faktu, że wynik jest rewelacyjny biorąc pod uwagę to, że gra pojawiła się na rynku 4 lutego, czyli kilka dni temu. Ogromną popularnością Apex Legends cieszy się również na streamach, choć tu akurat czuję, że wydawca włożył w ten kanał promocji niemałe pieniądze. Z drugiej strony gra jest świetna, więc to swoje też na pewno zrobiło. Widziałem, że nawet oglądany przeze mnie często Doctor Disrespect ochoczo bawi się w Apex Legends, a takie akcje mocno pomagają w promocji gry, która praktycznie nie istnieje w oficjalnych kanałach reklamowych.

Jestem bardzo ciekawy jak potoczą się finansowe losy Apex Legends, w marcu ma pojawić się bowiem płatna przepustka do pierwszego sezonu, niedługo też dostaniemy nowe postacie i podobno (na razie to tylko plotki) dwa dodatkowe tryby gry.

A Wy gracie w Apex Legends? Jeśli tak, to na jakiej platformie – PC, PS4, czy może Xbox One?
Zachęcam też mocno do zapoznania się z przygotowanym przez Artura świetnym poradnikiem do gry:
Jak grać w APEX Legends?
The post Takiego rewelacyjnego startu nie spodziewał się chyba nikt. W Apex Legends zagrało już 25 milionów osób! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/apex-legends-25-milionow-graczy/

%d bloggers like this: