Ten zestaw do bezprzewodowego ładowania kosztuje 1700 złotych. Czy jest wart swojej ceny?

Ten zestaw do bezprzewodowego ładowania kosztuje 1700 złotych. Czy jest wart swojej ceny?W skład zestawu który testowałem załapały się:
power banki (Mophie powerstation wireless oraz powerstation wireless XL);
etui / power bank Mophie Juice Pack Air dla iPhone 7;
dwie bezprzewodowe ładowarki stacjonarne (Mophie charge stream pad mini oraz charge stream pad+);
bezprzewodowa ładowarka do samochodu (Mophie charge stream vent mount).
Zacznijmy zatem od początku.
Bezprzewodowe power banki Mophie powerstation wireless oraz powerstation wireless XL: lekkie, poręczne i niezwykle wygodne
Do tej pory korzystałem z ogromnego, ciężkiego i mającego swoje lata power banku od Xiaomi. Jednak na przestrzeni lat — ten wciąż radzi sobie doskonale, chociaż z porównaniem do propozycji Mophie to jednak zupełnie inna bajka. Pierwszą rzeczą która pozwala im się wyróżnić jest opcja bezprzewodowego ładowania. Drugą zaś — wejścia USB-C (służące do ładowania urządzeń). W kwestii wyjść — tutaj jesteśmy przy standardowym USB-A. Mophie powerstation wireless to ważąca 175 g. konstrukcja o pojemności 6,040 mAh. Mophie powerstation XL waży 235 g. i oferuje 10,000 mAh. Dla mnie — nawet mniejszy wariant na co dzień jest w pełni satysfakcjonujący, a wsparcie dla ładowania bezprzewodowego to wygoda, której potrzebowałem — choć nie do końca zdawałem sobie z tego sprawę. Urządzenia są poręczne, wyglądają elegancko i trzymając je w dłoni ma się poczucie produktu „premium” — solidna konstrukcja i staranne wykończenie to ich duży plus. Niestety (podobnie jak pozostałe części zestawu) ich „matowość” sprawia, że doczyścić je nie jest wcale łatwo, bo co rusz przylepiają się do nich nawet najmniejsze drobinki kurzu… co zresztą doskonale widać na załączonych zdjęciach. Mophie powerstation wireless idealnie zbiorą wszystkie nasze odciski palca, a także każdy okoliczny brud. Tak naprawdę to jednak ich największe „ale”. Jeżeli jednak należycie do grupy użytkowników którzy lubią mieć wszystkie swoje akcesoria doczyszczone na błysk, to lojalnie uprzedzam, że utrzymanie czystości w tych gadżetach jest sprawą… właściwie niemożliwą.

źródło : https://antyweb.pl/mophie-akcesoria-recenzja-test-opinia/

%d bloggers like this: