Teraz w Poznaniu wystarczy Ci Jakdojadę do przemieszczania się komunikacją miejską

Teraz w Poznaniu wystarczy Ci Jakdojadę do przemieszczania się komunikacją miejskąKorzystam z tej opcji odkąd wprowadzili ją w Warszawie, dzięki temu nie muszę pamiętać o kupowaniu biletu przed jakimś wyjazdem w miasto, a nawet nie muszę zabierać portfela (w autobusach to już rzadkość, ale w wielu tramwajach nadal można płacić tylko bilonem w automatach).
Bartosz Burek, prezes zarządu City-nav, operatora aplikacji Jakdojade:
W ciągu kilku miesięcy od uruchomienia możliwości zakupu biletów przez Jakdojade sprzedaliśmy już kilkaset tysięcy biletów. Dzięki Jakdojade pasażer nie musi się martwić o to, czy znajdzie kiosk lub automat z biletami w pobliżu przystanku. Użytkownik Jakdojade nie musi nawet orientować się w taryfie, by zapłacić za swój przejazd – aplikacja automatycznie podaje cenę biletu za daną trasę.
Od teraz mieszkańcy Poznania w swojej aplikacji znajdą nową zakładkę, gdzie można będzie zakupić bilety czasowe 10-minutowe czy 40-minutowe lub na jeden przejazd. Dostępne są też krótkookresowe na 1,2, 3 i 7 dni.

Bilet możemy również zakupić z poziomu wyszukiwarki połączeń, aplikacja podpowie wtedy jaki rodzaj powinien nam wystarczyć na wybraną trasę. Co do płatności za bilet – użytkownicy iPhone mają dwie opcję, albo kartą płatniczą albo BLIKIEM (polecam, działa to wyśmienicie), natomiast posiadacze telefonów z Androidem mogą skorzystać dodatkowo z udostępnionych ostatnio płatności Google Pay.
Aktualnie z kupna biletu przez aplikację mogą korzystać już mieszkańcy Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Warszawy, Trójmiasta, Leszna i Łodzi, no i teraz Poznania.
Źródło: inf. prasowa.
The post Teraz w Poznaniu wystarczy Ci Jakdojadę do przemieszczania się komunikacją miejską appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/jakdojade-bilety-poznan/

%d bloggers like this: