To najdziwniejsze sprzęty dla graczy, jakie widziałem – tron Thronos i laptop Predator Triton 900

To najdziwniejsze sprzęty dla graczy, jakie widziałem – tron Thronos i laptop Predator Triton 900Jeżeli komukolwiek przypominają się czasy urządzeń 2 w 1 lub 3 w 1, to jest to całkiem słusznie. Właśnie wtedy producenci starali się przekonać nas, wspólnie z Microsoftem, że system dla komputerów może być na tyle uniwersalnym środowiskiem, że kupimy jeden gadżet zamiast trzech. Czy Acer przypomniał sobie tamte czasy i postanowił wykorzystać rozbudowane portfolio z tamtego okresu? Trochę tak to wygląda, bo ruchomy ekran w Predatorze Triton 900 z jednej strony zaskakuje, ale z drugiej rodzi pytanie: po co?
Predator Triton 900 – wielki powrót „hybrydy”!

Triton 700 był ciekawą propozycją dla wszystkich graczy – smukły komputer do grania w terenie, to sprzęt, którego wielu z nich potrzebuje. Wydawało się więc, że następny model z tej rodziny przesunie granice jeszcze dalej. Tymczasem Acer obrał kompletnie inną ścieżkę – porzucono chęci odchudzania komputera, a za to skupiono się na rozruszaniu ekranu. Umieszczono go na specjalnych zawiasach, dlatego może przyjmować różne pozycje – tryb zwykły, tryb prezentacji i kilka innych. W sumie, to ogranicza was tylko wasza pomysłowość. To prowadzi nas jednak do ważnego pytania – po co? Acer chcąc zaimponować, podobnie jak w przypadku premiery Predatora 21X, pędzi ku ciekawym pomysłom, ale nieco gubi się w ukazywaniu potrzeb, na które znajduje odpowiedzi.
Predator Thronos – fotel, a raczej tron dla graczy
Nie można tego powiedzieć o nowym, gigantycznym akcesorium o nazwie Predator Thronos – to nie fotel, to prawdziwy tron dla graczy. Nie wiemy, ile będzie kosztować, czy w zestawie z nim znajdą się wszystkie obecne na stoisku demo urządzenia, ani czy w ogóle trafi na polski rynek. Gdyby tak się stało, możliwe że cena samego rozbudowanego fotela wywindowałaby do kwoty 20 tysięcy złotych, ale dla wprawionych graczy z głęboką kieszenią, będzie to coś interesującego.

Bo wrażenia po wizycie w środku zostają w głowie na długo. Gdy znajdziemy się w pół-otwartej i pół-zamkniętej przestrzeni, otoczeni trzema ekranami, z myszką i klawiaturą pod rękami, siedząc na wibrującym fotelu, faktycznie możemy poczuć się jak wewnątrz rozgrywki, którą toczymy. Możliwość odchylenia całej konstrukcji będzie przydatna przy niektórych tytułach i uwierzcie mi, że każdy kto uaktywnił ten tryb robił wielkie oczy wypowiadając długie „oooooooo”.
Acer eksperymentuje. Acer robi show. Acer pokazuje, że potrafi. Takie projekty jak laptop z 21-calowym zakrzywionym ekranem, czy opisane powyżej nowości, to gadżety, które zwracają uwagę na markę – jej oferta mogą dzięki temu zainteresować się ci, którzy wcześniej pomijali produkty Acera. A kto wie, może znajdą się też tacy, którzy po zapoznaniu się z pełną specyfikacją Tritona 900 stwierdzą, że wychylany ekran jest czymś, czego oczekują i potrzebują.
Efekt „wow” zapewniony, co dalej drogi Acerze?
The post To najdziwniejsze sprzęty dla graczy, jakie widziałem – tron Thronos i laptop Predator Triton 900 appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/to-najdziwniejsze-sprzety-dla-graczy-jakie-widzialem-tron-thronos-i-laptop-predator-triton-900/

%d bloggers like this: