To świetna gra, ale nie dla mnie. Jaki jest Assassin’s Creed Odyssey?

To świetna gra, ale nie dla mnie. Jaki jest Assassin’s Creed Odyssey?Marzyliście kiedyś o tym by odwiedzić antyczną Grecję?
To świetnie się składa, bo Ubisoft ma dla Was bilet kosztujący tylko kilka stówek. Czy warto wybrać się w tę podróż? Zdecydowanie tak – bo choć do mnie akurat odświeżona formuła serii nie trafia, to obiektywnie patrząc, wyszło naprawdę dobrze.
Kilka dni temu wziąłem więc ten bilet i przeniosłem się do wirtualnego świata wykreowanego przez Assassin’s Creed Odyssey. Nie mam jednak na liczniku kilkudziesięciu godzin, a patrząc na rozmiar gry tyle potrzeba na jej zaliczenie. Tym razem nie będzie więc klasycznej recenzji, a pierwsze wrażenia – czy raczej tekst o tym co podoba mi się w nowej odsłonie serii o skrytobójcach, a co mi w niej nie pasuje.
Macie czasem tak, że siedząc w pracy myślicie o grze, którą właśnie zaczęliście? Odliczacie w myślach godziny do chwili aż siądziecie przy komputerze lub konsoli i ponownie zanurzycie się we wciągający wirtualny świat? Ja tak w przypadku Assassin’s Creed Odyssey niestety nie mam, choć to bardzo dobra produkcja.

źródło : https://antyweb.pl/assassins-creed-odyssey-2/

%d bloggers like this: