Tym Xiaomi podbije segment flagowców. Nowocześnie i nie za drogo

Tym Xiaomi podbije segment flagowców. Nowocześnie i nie za drogoOficjalna zapowiedź Xiaomi Mi Mix 3
Dla mnie seria Mi Mix od początku stanowi niezwykle ważny element portfolio. Przede wszystkim z powodu swojej odmienności oraz oferowaniu naprawdę interesującej konstrukcji, która w przeciwieństwie do reszty nie wyglądała odmiennie. W dodatku po raz pierwszy Xiaomi pokazało tą linią, że chcą robić coś więcej niż bardzo mocno wzorować się na konkurencji.
Xiaomi Mi Mix 3 będzie naprawdę sporym krokiem naprzód. O ile sama idea stojąca za obecną i poprzednimi generacjami zdołała się już nieco znudzić, o tyle 25 października poznamy coś zupełnie nowego. Cieszy mnie to, że firma rzeczywiście stara się rozwijać i myśli nie tylko o atrakcyjnych cenowo modelach, ale również propozycjach z najwyższej półki.

Co dokładnie ma się zmienić? Obecnie głównie mówi się o zapewnieniu prawdziwie bezramkowego wyświetlacza – aktualne wersje mają duże ramki pod panelem, a w nowym produkcie miałoby ich już nie być. Nie bez znaczenia pozostają też telefony od konkurencji, głównie Oppo i ich Find X. W tak ostrej walce nikt nie może sobie pozwolić na pozostanie z tyłu. Śladem swojego rywala, Xiaomi zamierza wyposażyć swój nadchodzący high-end w ciekawy dodatek. Dokładniej mówiąc, chodzi o przesuwany panel. Tak, slidery wracają do łask. W taki oto sposób Xiaomi Mi Mix 3 ma na co dzień sprytnie ukrywać swoją przednią kamerkę czy głośnik do rozmów, a do tego pokaże, co znaczy wyświetlacz zajmujący cały przód.
Xiaomi Mi Mix 3 – mocy pod dostatkiem
Od strony technicznej, każdy Mi Mix to absolutnie najwyższa półka. Teraz dostaniemy Snapdragona 845, 6 lub 8 GB RAM oraz 64, 128 albo 256 GB pamięci wbudowanej, a całością będzie zarządzać MIUI 9. Jeżeli chodzi o możliwości fotograficzne, to z tyłu zastosowane zostaną dwa aparaty 12 Mpix, wzięte prosto z Mi 8. Możemy za to liczyć, że w końcu przedstawiciel serii Mi Mix pozwoli na robienie zdjęć w naprawdę wysokiej jakości. Dotychczas z tym różnie bywało, szczególnie po zmroku.

W kwestii ceny, na razie mówi się o kwocie na poziomie 3399 yuanów (około 1800 złotych) za wersję 6/64 GB. W Polsce moglibyśmy spodziewać się prędzej 2600 czy 2800 złotych. Nie powinno też zabraknąć ultradźwiękowego skanera linii papilarnych w wyświetlaczu.
Ogółem Xiaomi Mi Mix 3 powinien zaoferować zupełnie nową jakość w segmencie tańszych flagowców. Przede wszystkim wyróżni się niezwykłym designem i powinien spopularyzować nowy trend pozbawiony jakichkolwiek wcięć. Mam tylko nadzieję, że ludzie szybko się do tego zaakceptują i nie będą już chcieli wracać do notchy.
Nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalną premierę i debiut telefonu w Polsce. Też bylibyście zainteresowani nowym Xiaomi Mi Mix 3?
źródło: GSM Arena
The post Tym Xiaomi podbije segment flagowców. Nowocześnie i nie za drogo appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/xiaomi-mi-mix-3-specyfikacja-informacje/

%d bloggers like this: