Użytkownicy Mate 20 Pro zgłaszają problemy z ekranem. Huawei w opałach?

Użytkownicy Mate 20 Pro zgłaszają problemy z ekranem. Huawei w opałach?Huawei Mate 20 Pro okrzyknięty został w ostatnich tygodniach najlepszym smartfonem z Androidem. Recenzenci chwalą go za tak wiele aspektów, że… jedynym jego minusem do tej pory pozostaje cena sprzętu. No, przynajmniej tak nam się do tej pory wydawało — bo z całego świata dobiegają nas niepokojące wieści na temat problemów z ekranem w Huawei Mate 20 Pro. I nie chodzi tutaj o pojedyncze przypadki, bo wiadomo — takie wpadki mogą się zdarzyć. Ilość zgłoszeń sugeruje jednak, że to nieco poważniejszy problem.

Zobacz: Huawei Mate 20 Pro to najlepszy flagowiec z Androidem – Test  
Huawei Mate 20 Pro: problemy z ekranem przybierają na sile
Pierwsze zdjęcia ilustrujące „wpadkę” pojawiły się właściwie po tym, jak recenzenci otrzymali telefony. Nie wszystkie działały i wyglądały tak, jak powinny. O co chodzi? Na ich (fantastycznych, swoją drogą) ekranach, zaczęły pojawiać się plamy. Te zaburzają obraz, zmieniają kolory, no i… po prostu — jasno ilustrują, że coś tu poszło nie tak, jak powinno było. Chociaż widoczne (tudzież: najbardziej widoczne?) są kiedy dookoła jest ciemno.  Ale umówmy się: płacąc ponad cztery tysiące złotych za telefon, oczekujemy perfekcji. Jak takie „zaplamione” telefony wyglądają w praktyce, można zobaczyć na poniższym materiale — chociaż u każdej z „ofiar” problemu, mogą one przybierać rozmaite wymiary i kształty. U niektórych są to nawet wielkie plamy rozlane po środku ekranu…

Prawdopodobnie problemem jest kwestia kleju, dlatego zagraniczne media okrzyknęły ten problem mianem GLUEGATE. Jak poważny to problem, jak wielu użytkowników dotyka i — co najważniejsze — czy Huawei postawi na jakiś program wymiany / naprawy tej kwestii? Na tę chwilę nie wiadomo — ale na ten moment nie wygląda to najlepiej, czego idealnym przykładem jest dość długa dyskusja na forum XDA Developers.
The post Użytkownicy Mate 20 Pro zgłaszają problemy z ekranem. Huawei w opałach? appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/mate-20-pro-ekran-problem/

%d bloggers like this: