Virgin Mobile wprowadza bonusy GB za lojalność! Porównajmy je z nju mobile

Virgin Mobile wprowadza bonusy GB za lojalność! Porównajmy je z nju mobileOd długiego czasu uważam, że świetnym rozwiązaniem, które skutkuje zatrzymaniem klientów jest nagradzanie ich za lojalność – dać im coś z czasem, z czego szkoda by im było rezygnować później, jakby z różnych powodów pojawił się w ich głowach pomysł odejścia. Takie rozwiązanie pierwszy zastosował nju mobile, zarówno w ofercie na kartę, jak i w nju z rachunkiem. Później potencjał ten dostrzegł Plush.
Teraz wprowadza je Virgin Mobile, ale tylko w ofercie na kartę. Tutaj znowu widzę myślenie przez pryzmat przejęcia do końca 2020 roku przez Play. Wprowadzenie tego w ofercie abonamentowej bez zobowiązania w obecnym stanie rzeczy mija się z celem w perspektywie tych dwóch lat. Warto zaoferować od razu szalenie atrakcyjny abonament z zobowiązaniem na 2 lata, aby klienci generowali zyski, bez ryzyka odejścia niż kusić teraz tych w ofercie bez zobowiązania tylko perspektywą uzyskania dużej paczki danych po dwóch latach.

Napisałem szalenie atrakcyjny, bo taki jest. Pełen no limit do wszystkich – na komórki i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS, oraz 30 GB transferu danych na start robi wrażenie. Oczywiście są podobne oferty u wirtualnych operatorów, ale u żadnego pakiety te nie obowiązują w roamingu w UE. Tutaj skorzystamy z rozmów i wiadomości w roamingu bez dodatkowych kosztów i 2,52 GB transferu danych. Do tego dochodzi teraz 3 miesiące bez płacenia.
Inaczej jest w ofercie na kartę, gdzie klient w każdej chwili może uciec, więc zrozumiały pod względem biznesowym ruch Virgin Mobile, by taką promocję zastosować tylko w ofertach na kartę. Jak ona wygląda na tle podobnej oferty w nju mobile na kartę? Porównajmy.
Bonusy za lojalność w Virgin Mobile na kartę
Zaczynamy oczywiście od bohatera dzisiejszej premiery. Na początek wspomnę o bonusie na start, to nie jest dzisiejsza premiera, ale ciekawy dodatek udostępniony niedawno – każdy nowy klient oferty na kartę, który aktywuje pakiet #GIGADAJE, dostanie na start 15 GB transferu danych dodatkowo, czyli łącznie przez miesiąc będzie miał do wykorzystania 30 GB transferu danych.

Do tego mamy nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe, nielimitowane SMS-y, bez MMS-ów, całość za 25,00 zł miesięcznie.

Sam bonus GB za lojalność przyznawany jest po 6 miesiącach, 12 miesiącach i 24 miesiącach, za każdym razem po 5 GB, tak więc po dwóch latach, możemy już na stałe korzystać z 30 GB transferu danych. Usługa nie jest włączana automatycznie, trzeba skorzystać z kodu na klawiaturze – *222*25*0#. Bonus mogą włączyć również aktualni klienci, korzystający z pakietu #GIGADAJE, ale niestety naliczanie dodatkowych GB rozpoczyna się od momentu aktywacji bonusu.
Bonusy za lojalność w Nju Mobile na kartę
Widać, że Virgin Mobile wzorował się na Nju Mobile, bo skorzystał z identycznych przedziałów czasowych, w Nju mobile również naliczają się, najpierw po pół roku, później po roku i na koniec po dwóch latach, w rezultacie dając użytkownikom 30 GB, tyle samo, co w VM mimo mniejszej liczby GB na start, bo za każdym okresem bonus jest podwajany w Nju mobile.

W Nju mobile w zestawie dostajemy również nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y, ale również MMS-y. Do tego mamy pakiet internetu do wykorzystania w roamingu w UE, a całość za 29 zł miesięcznie, czyli 4 zł drożej niż w VM.

Oferta
Nju mobile na kartę
Virgin Mobile na kartę
Abonament
29,00 zł
25,00 zł
Rozmowy K/S
nielimitowane
nielimitowane
SMS
nielimitowane
nielimitowane
MMS
nielimitowane
płatne
Internet na start
10 GB
15 GB
Internet po pół roku
20 GB
20 GB
Internet po roku
25 GB
25 GB
Internet po dwóch latach
30 GB
30 GB

 
The post Virgin Mobile wprowadza bonusy GB za lojalność! Porównajmy je z nju mobile appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/virgin-mobile-masz-za-staz/

%d bloggers like this: