W wyniku pożaru budynków T-Mobile nie działa wysyłka SMS-ów, empatia ludzi poraża…

W wyniku pożaru budynków T-Mobile nie działa wysyłka SMS-ów, empatia ludzi poraża…Awarie w telekomach się zdarzają, bywają mniejsze, ale też i większe. Oczywiście wzbudza to czasem skrajne emocje u klientów, ale jeśli operator od razu informuje klientów o zaistniałych problemach, zwykle spotyka to się ze zrozumieniem. Gorzej bywa, jeśli udaje, że nic się nie stało, a ludzie przez kilka godzin nie mają dostępu do usług.
Tym razem T-Mobile od razu poinformował o awarii na Facebooku:
Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T-Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy.  Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług. T-Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Oraz na Twitterze:

#WAŻNEInformujemy, że miał dziś miejsce pożar w naszej lokalizacji w warszawskim Annopolu. Żaden pracownik nie ucierpiał w wyniku zdarzenia. W konsekwencji incydentu obecnie brak możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. 1/2
— T-Mobile Polska (@TMobilePolska) January 31, 2019

Wprawdzie nie podali przy tym z jakimi usługami mogą być problemy, ale bez problemu dowiedzieliśmy się o nich z komentarzy pod wpisem na Facebooku.
A co ma pożar do systemu? Co siedziba spłonęła że cały kraj ma problemy w waszej sieci? I to już od dłuższego czasu. Czy to tylko pretekst aby przykryć Wasz bubel?
Rozumiem, że za brak możliwości wysyłania smsów oraz brak możliwości korzystania z Waszych usług dostaniemy niższe rachunki?
To tylko dwa wybrane komentarze tego typu, ale są też i wpisy z wyrazami zrozumienia, co na szczęście przywraca wiarę w ludzi…
Znak naszych czasów, zamiast cieszyć się że nikomu nic się nie stało to ludzie się martwią ze nie mogą smsa wysłać…
Ludzie mogli zginąć którzy na codzień obsługiwali was a wy się martwicie o smsy… powodzenia ekipie t-mobile! Trzymajcie się!
Co do samej awarii i problemów z wysyłka SMS-ów, T-Mobile informuje, że robią wszystko by przywrócić usługę do pełnej funkcjonalności, jednak na ten moment nie mogą udzielić informacji, kiedy to dokładnie nastąpi.
The post W wyniku pożaru budynków T-Mobile nie działa wysyłka SMS-ów, empatia ludzi poraża… appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/t-mobile-nie-dziala-wysylka-sms-ow/

%d bloggers like this: