Windows 10 October 2018 update już dostępny. Co nowego?

Windows 10 October 2018 update już dostępny. Co nowego?Użytkownicy systemu Microsoftu w sprawie Windows 10 są niezwykle podzieleni. W historii były już systemy, które kochali — i mimo swoich (licznych) wad wciąż wspominają z czułością. Są takie, o których pochlebnie wypowiadała się co najmniej garstka najwierniejszych fanów firmy, która doceniała (nie zawsze udane) próby stworzenia czegoś nowego. A Windows 10… cóż — ten miał dogodzić wszystkim. I choć nie brakuje jego entuzjastów, to Microsoftowi — jak to zwykle bywa — nie udało się zadowolić każdego. Ale kto wie, może nowości które firma wprowadza w October Update bardziej przypadną im do gustu?

Druga duża aktualizacja Windows 10 w tym roku już dostępna. Co nowego w Windows 10 October Update?
Szczegóły związane z tym, czego możemy spodziewać się w najświeższej aktualizacji usłyszeliśmy już kilka tygodni temu — ale przypomnijmy. Windows October 2018 Update przynosi:
uniwersalny schowek, który pozwala na dostęp do skopiowanych rzeczy z różnych urządzeń;
usprawnione zrzuty ekranu z funkcją ich docinania;
usprawnioną wyszukiwarkę z asystą Cortany;
ciemny motyw dla systemowych okienek;
aktualizacja Notatnika;
odświeżony pasek gry, który pozwoli graczom szybko dotrzeć do wszystkich najważniejszych informacji związanych z komputerem, a także wygodne skróty do często używanych funkcji;
obsługę nowych emoji;
nowości dla przeglądarki Microsoft Edge — m.in. zmiany w ustawieniach czy blokowanie filmów, które odtwarzają się automatycznie po wejściu na stronę;
łatwiejszą integrację ze smartfonem — a wszystko to dzięki nowej aplikacji Your Phone (zobacz: Nowa aplikacja Microsoftu pozwoli na większą integrację Androida z Windowsem!).
Zobacz też: Co nowego w Windows 10? Jesienią nowa, duża aktualizacja – nowości w October 2018?
Aktualizację Windows 10 October Update już dzisiaj można pobrać dzięki Asystentowi aktualizacji systemu Windows 10 — jeżeli zaś niespecjalnie wam się z nią spieszy, to za tydzień będzie już dostępna z poziomu Windows Update.
The post Windows 10 October 2018 update już dostępny. Co nowego? appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/windows-10-october-2018-dostepny-gdzie-sciagnac/

%d bloggers like this: