Wow. Ludzie są bardziej skłonni zapłacić seks-maszynie niż „usługodawcy”

Wow. Ludzie są bardziej skłonni zapłacić seks-maszynie niż „usługodawcy”Ale z seksem za pieniądze jest też tak, że ludzie odrobinę się go wstydzą. Nawet ci, którzy korzystają z usług pań do towarzystwa mogą odczuwać swego rodzaju dyskomfort – bo przecież „są zbyt piękni i zbyt młodzi, żeby za to płacić”. Bo co sobie pomyśli kobieta, która za chwilę nas obsłuży? Co sobie pomyślą koledzy? Co sobie pomyślą koleżanki? W ogóle, co ludzie powiedzą?
Warto zobaczyć: Seksroboty – fanaberia, a może szansa?
Rynek seks-robotów nie jest już nowinką w świecie technologii – to właściwie bardzo obiecujący sektor, który odpowiada na potrzeby nowoczesnego, samotnego człowieka. Wyobraźcie sobie takiego pracownika megakorporacji, który nie ma życia prywatnego, a… pewne potrzeby i tak spełnić musi. Robienie tego „na własną rękę” nieco się nudzi, chciałby przeżyć coś dosłownie wystrzałowego. Nie ma z kim, z człowiekiem tego robić nie chce. Seks-robot to wynalazek dla niego „jak znalazł”.
W tym momencie do gry wchodzą Finowie i… przekazują nam ciekawe wyniki badania
Nie jestem ekspertem w zakresie kultury skandynawskiej, ale pewne jest to, że jej przedstawiciele może nie są rozwięźli seksualnie, ale z pewnością bardziej otwarci na takie tematy niż chociażby Polacy. I być może właśnie dlatego takie wnioski mogą nieco szokować. Wygląda na to, że wyniki badania, które przeprowadzono w Helsinkach na próbie wynoszącej 432 osoby wykazało, że uczestnicy są bardziej skłonni zapłacić za seks… robotowi niż człowiekowi.

źródło : https://antyweb.pl/seks-roboty-ludzie-badanie/

%d bloggers like this: