Wymienię OP3 na OP6T i nawet brak mini-jacka mnie nie powstrzyma

Wymienię OP3 na OP6T i nawet brak mini-jacka mnie nie powstrzymaMoja historia z OnePlus w tle
Do marki OnePlus mam spory sentyment, kupiłem pierwszego OPO (OnePlus One) jeszcze w czasach gdy był na zaproszenia. OnePlus 3 kupiłem w zasadzie w dniu premiery bo zgodnie z wcześniejszymi przeciekami oferował wszystko to co było mi potrzebne. Wtedy był to flagowy Snapdragon 820 z 6 GB pamięci RAM, NFC, szybki czytnik linii papilarnych, ekran AMOLED i zadowalający czas pracy na baterii.
Nie zawiodłem się także na wsparciu, w ciągu nieco ponad 2 lat od premiery nadal otrzymuje regularne aktualizacje zabezpieczeń oraz nowe wersje systemu Android. Ba OP3 ma wedle zapowiedzi otrzymać system Android 9.0 (Pie), a przypominam, że startował z Androidem 6.0. Nawet wersję 8.0 (Oreo) otrzymał jako jeden z pierwszych smartfonów na rynku. OxygenOS też mi bardzo dobrze „leży” bo jest to prawie czysty Android, a do tego bardzo sprawnie działający.
Wiem, że posiadacze iPhone’ów śmieją się, że smartfon z Androidem trzeba przywrócić do ustawień fabrycznych co pół roku, ale ja z OP3 nie miałem takiej potrzeby wcale. Nadal działa bardzo płynnie i bez zacięć, a degradacja baterii jest tylko nieznaczna i to pomimo ładowania przy pomocy szybkiej ładowarki Dash Charge. System nie ogranicza z tego powodu wydajności ;-). Pamiętam ile komentarzy było, że takie szybkie ładowanie to zabije baterie w pół roku. Okazuje się, że problem był tylko wyimaginowany. Ba w czteroletnim OPO baterię wymieniłem dopiero kilka miesięcy temu i nadal dzielnie służy mojemu tacie.

źródło : https://antyweb.pl/wymienie-oneplus3-na-onepplus6t-nawet-bez-mini-jacka/

%d bloggers like this: