Xiaomi dąży do wizualnej doskonałości. Mi Mix 3 bez podbródka z kamerą do selfie

Xiaomi dąży do wizualnej doskonałości. Mi Mix 3 bez podbródka z kamerą do selfieNie ma smartfonów idealnych i nie ma bezramkowców idealnych. Wizualnie w tym drugim temacie bryluje moim zdaniem iPhone X i Galaxy S8/S9, choć większe wrażenie jeśli chodzi o ekran robi na mnie ogromna płaszczyzna najnowszego telefonu Apple. Jednak ten notch – mi akurat nie przeszkadza, ale zgadzam się z twierdzenie, że gdyby “zakola” zniknęły, sprzęt robiłby dużo lepsze wrażenie.
Podobnie jest w serii Mi Mix, która przy premierze pierwszej odsłony zachwycała ogromnym ekranem, dziś trochę kłuje w oczy dolnym paskiem. Nie jest on bardzo szeroki, jednak odstaje od pozostałych krawędzi ekranu i wymusza obracanie telefonu podczas robienia selfie. Niby drobiazg, ale nie zrobicie tego jedną ręką – próbowałem.

Recenzowałem niedawno Mi Mix 2S i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to naprawdę udany telefon i tak naprawdę jedyne co można w nim poprawić to właśnie dolną część ramki i może jeszcze trochę podkręcić aparat – ten jest świetny jeśli chodzi o konstrukcje Xiaomi, ale jednak ustępuje najlepszym flagowcom konkurencji.

źródło : https://antyweb.pl/xiaomi-mi-mix-3/

%d bloggers like this: