Zestawienie ofert no limit – z kompromisami

Zestawienie ofert no limit – z kompromisamiDla przypomnienia, zostawię Wam linki do wspomnianego zestawienia, które podzieliłem na trzy części:
Oferty z pełnym no limit na abonament
Oferty z pełnym no limit bez zobowiązania
Oferty z pełnym no limit na kartę
Tak więc zostały nam do zebrania oferty z nielimitowanymi rozmowami komórkowymi i wiadomościami SMS. Zostawiamy tylko warunek minimum 10 GB transferu danych.
Oferta Lajt Mobile
W Lajt Mobile znajdziemy kilka ofert bez rozmów stacjonarnych czy MMS-ów, ich koszt zaczyna się od 19,99 zł do 49,99 zł. Ten najtańszy aktualnie dostępny jest w promocji na 6 miesięcy o połowę taniej.

Oprócz powyższych ofert, dostępna jest też specjalna promocja „Strzał w 10„, gdzie brakuje tylko nielimitowanych rozmów stacjonarnych w cenie 10 zł miesięcznie przez 8 miesięcy, a przez ostatnie 2 miesiące zobowiązania płacimy 29,99 zł.

Oferta Lycamobile
W Ofercie Lycamobile mamy aktualnie 4 plany, które pasują do naszego zestawienia od 20 zł do 49,00 zł miesięcznie. W trzech najdroższych dostępna jest promocja 50% taniej przez pierwszy miesiąc. We wszystkich działa roaming w UE według zasady RLAH z określonymi paczkami danych.

Oferta Orange
Orange na kartę to chyba największy nieobecny poprzedniego zestawienia. Niemniej jest w tym i tu mamy do dyspozycji nielimitowane rozmowy komórkowe i SMS-y oraz 10 GB na start lub 15 GB w usłudze cyklicznej. Jest też bonus 1 GB co miesiąc więcej przy regularnym doładowywaniu. Klienci którzy korzystają z oferty od roku do 3 lat na start dostają 17 GB, a powyżej 3 lat 20 GB.

Oferta Play
SOLO w Play na Kartę to 10 GB transferu danych, nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe oraz nielimitowane wiadomości SMS. Mamy tu tez pakiet roamingu w UE – 100 minut na połączenia wychodzące i przychodzące, 50 SMS-ów/MMS-ów oraz 0,5 GB transferu danych. Miałem wątpliwości, co do lejka, bo podczas konferencji, na której ogłaszano ten pakiet, przekazano, że w SOLO Play na kartę nie ma lejka. W regulaminie znalazłem informację, że jest to zależne od oferty, z której korzystaliście wcześniej:
Jeżeli wykorzystasz pakiet 10 GB opłata jest naliczana zależnie od oferty z której korzystasz:
Play na Kartę: opłata za transmisję danych nie jest naliczana i korzystasz z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu.
Play na Kartę Lubię to! i Play na Kartę Surf: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty.
Play na Kartę Rok Ważności Konta: opłata za transmisję danych nie jest naliczana i korzystasz z transmisji danych ze zmniejszoną prędkością do końca ważności pakietu.
Formuła Play na Kartę: opłata jest naliczana zgodnie z Cennikiem Oferty

Tak więc, jak aktywujecie pakiet SOLO Play na kartę „na czysto”, lejka nie będzie.
Oferta Premium Mobile
Z oferty Premium Mobile brałem już dwie taryfy do zestawienia no limit bez zobowiązania, ostała się jeszcze jedna, która pasuje do dzisiejszego – Freedom1.

Oferta Virgin Mobile
Virgin Mobile w ofercie na kartę ma jeden pasujący pakiet #GIGADAJE za 25,00 zł miesięcznie. W bonusie mamy bezpłatny transfer do Facebooka czy Messengera.

Podsumowanie w tabelce

Operator
abonament
transfer
bonus
promocja
roaming UE
lejek
umowa
Lycamobile M
25,00 zł
35 GB
brak
jest
1,75 GB
brak
brak
Lycamobile L
39,00 zł
40 GB
brak
jest
2,5 GB
brak
brak
Lycamobile XL
49,00 zł
50 GB
brak
jest
3,5 GB
brak
brak
Lycamobile S
20,00 zł
30 GB
brak
brak
1,5 GB
brak
brak
LM NO LIMIT L
19,99 zł
10 GB
brak
jest
płatny
32 kb/s
6 m-cy
LM LAJTOWY HIT
29,99 zł
30 GB
brak
brak
płatny
32 kb/s
miesiąc
LM LAJTOWY NO LIMIT
49,99 zł
100 GB
brak
brak
płatny
32 kb/s
miesiąc
LM „Strzal w 10”
14,00 zł
10 GB
brak
jest
płatny
32 kb/s
10 m-cy
Orange na kartę
25,00 zł
15 GB
jest
brak
1,61 GB
64 kb/s
brak
Play SOLO na kartę
25,00 zł
10 GB
brak
brak
pakiet
brak
brak
PM Freedom1
19,99 zł
10 GB
brak
brak
brak
32 kb/s
miesiąc
VM #GIGADAJE
25,00 zł
15 GB
jest
brak
brak
32 kb/s
brak

 

Chciałem tu jeszcze dodać ofertę Rebtel, ale od rana wisi komunikat o wstrzymaniu przyjmowania zamówień. Warto tu jeszcze wspomnieć o ofercie a2mobile – niewyczerpalne pakiety, której chyba najbardziej Wam brakowało w poprzednim zestawieniu. W pakiecie tym mamy pełen no limit na rozmowy i wiadomości, ale tylko 5 GB transferu danych na pełnej dostępnej prędkości. Niemniej jeśli nie przeszkadza Wam lejek 3 Mb/s po tym limicie do osiągnięcia 10 GB – jak najbardziej ciekawa oferta.
The post Zestawienie ofert no limit – z kompromisami appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/zestawienie-ofert-no-limit-z-kompromisami/

%d bloggers like this: