Znamy datę premiery 8. sezonu Gry o Tron. Jest też nowa zajawka, która skutecznie zaostrza apetyt!

Znamy datę premiery 8. sezonu Gry o Tron. Jest też nowa zajawka, która skutecznie zaostrza apetyt!Gra o Tron od lat pozostaje jednym z największych i najważniejszych seriali, jakie kiedykolwiek trafiły na ekrany telewizorów. Jego miłośnicy od roku byli wodzeni za nos przez HBO — i nie do końca wiedzieli, kiedy mogą spodziewać się powrotu swojej ulubionej serii. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami: w ten weekend twórcy podzielili się z nami konkretną datą i wiemy już, kiedy Gra o Tron powróci w ósmym sezonie.
Zobacz też: Zima przyjdzie wiosną. Znamy przybliżoną datę premiery ostatniego sezony „Gry o Tron“
Gra o Tron sezon 8: data premiery
Kilka godzin temu HBO nareszcie podało oficjalną datę premiery 8. sezonu Gry o Tron. Seria zadebiutuje w amerykańskiej telewizji 14. kwietnia — czyli najpewniej polskiej premiery ostatniego sezonu kultowego serialu spodziewać można się dzień później, jeżeli więc nie możecie się już doczekać, to zaznaczcie w kalendarzu na czerwono poniedziałkową datę, czyli 15. kwietnia.
Przypomnę też, że finałowy sezon Gry o Tron nie będzie należał do najdłuższych w historii telewizji. To raptem sześć odcinków — i to z. nich nareszcie dowiemy się, komu uda się zasiąść na żelaznym tronie. Jeżeli śledzicie informacje o serialu na bieżąco, to prawdopodobnie doskonale wiecie, że budżet każdego z epizodów w tym sezonie wynosi 15 milionów dolarów.

April 14. #ForTheThrone pic.twitter.com/Mzy22yxM6Z
— Game Of Thrones (@GameOfThrones) January 14, 2019

Zobacz też: Gra o Tron. 6 odcinków niczym filmy kinowe i informacje o nowym serialu
Gra o Tron sezon 8: nowa zajawka
Oprócz długo wyczekiwanej daty premiery, dostaliśmy też od twórców nowy prezent — a mianowicie zajawkę, która u wielu ma szansę wywołać szybsze bicie serca.

15 milionów na odcinek to suma, która pozwala sięgnąć po rozwiązania z najwyższej półki — i już w powyższej zajawce widać, że biedy tam nie było, prawda?
The post Znamy datę premiery 8. sezonu Gry o Tron. Jest też nowa zajawka, która skutecznie zaostrza apetyt! appeared first on AntyWeb.

źródło : https://antyweb.pl/gra-o-tron-sezon-8-premiera/

%d bloggers like this: